Ve šlágru ČFL zdolala Vlašim žižkovské béčko

Hráči Graffinu Vlašim si dvě dějství před koncem podzimní části ČFL upevnili vedoucí postavení v tabulce, když v dnešním zápase 14. kola zdolali béčko Viktorie Žižkov 1:0. V souboji prvního s čtvrtým celkem tabulky dal jediný gól zápasu sedm minut před poločasem záložník Lukáš Křeček a Vlašim díky tomu ještě vylepšila svoji bilanci na domácím hřišti, kde z osmi zápasů vytěžila 22 bodů.

Svěřenci trenéra Zdeňka Haška vedou nyní třetí nejvyšší soutěž s šestibodovým náskokem před dvojicí Sparta Krč, Písek. Zatímco ale Krč má ještě k dobru nedělní pražské derby, v němž na Strahově změří síly s dalším týmem z popředí tabulky Slavií B, písecký nováček dnes doma remizoval s mužstvem Sezimova Ústí 1:1. Hosté vedli gólem Macha, až pět minut před koncem zachránil Písku alespoň jeden bod vyrovnávací brankou Pastyrik.

Hattrickem se blýskl útočník Jakub Řezníček v dresu mladoboleslavského béčka, jež zdolalo 5:2 králodvorského nováčka. Všech sedm branek padlo až po změně stran.