Blackburn s trenérem Allardycem deklasoval Stoke

[b]Aktualizováno.[/b] Premiéra trenéra Sama Allardycea na lavičce fotbalistů Blackburnu vyšla stoprocentně. Jeho tým porazil v 18. kole anglické ligy na domácím hřišti Stoke přesvědčivě 3:0.

Allardyce v týdnu nahradil u předposledního celku tabulky Paula Ince, který byl odvolán po sérii špatných výsledků. Hvězdou utkání proti Stoke byl domácí útočník McCarthy, který dal v rozmezí necelých 20 minut dvě branky a výrazně se podílel na první ligové výhře Rovers od konce září.

Stejným poměrem porazil Fulham na svém stadionu Middlesbrough. Domácí brankář Schwarzer uhájil proti bývalým spoluhráčům čisté konto a i jeho zásluhou Fulham v lize vyhrál po čtyřech nerozhodných zápasech za sebou.

Bolton na svém hřišti zdolal Portsmouth těsně 2:1. Utkání přitom začalo pro domácí fotbalisty perfektně, během tří minut vstřelili soupeři dvě branky. Portsmouth ale o dvacet minut později snížil zásluhou útočníka Crouche a vrátil se do zápasu. Po několika šancích na obou stranách už další branka nepadla, Bolton si vítězství pohlídal.

Sunderland zvítězil na hřišti ambiciózního Hullu 4:1 díky povedenému závěru utkání, v kterém si nejdříve v 78. minutě vstřelil vlastní branku domácí Zayette a poté se prosadilo hostující útočné duo Jones, Cissé.