Jankulovski nahrál na gól, v závěru byl vyloučen

Český reprezentační obránce Marek Jankulovski byl jednou z ústředních postav AC Milán v zápase 19. kola italské ligy proti fotbalistům Fiorentiny. Nejdříve už v sedmé minutě nahrál na jediný gól utkání útočníku Patovi a v předposlední minutě nastaveného času byl vyloučen po druhé žluté kartě. Premiéru na milánském stadionu San Siro si odbyl anglický záložník David Beckham, který odehrál v milánském dresu 80 minut.

Slovenský reprezentant Matej Krajčík dnes poprvé nastoupil v dresu Regginy, kam na počátku ledna odešel z pražské Slavie. V zápase proti Sieně nastoupil krajní obránce na posledních deset minut za nepříznivého stavu 0:1, který vydržel až do závěrečného hvizdu. Třicet minut odehrál v záloze domácí Sieny někdejší Krajčíkův spoluhráč ze Slavie Lukáš Jarolím.