AC propáslo šanci zvýšit náskok na Inter

Hráči vedoucího týmu tabulky AC Milán na vlastní půdě jen remizovali s posledním Bari 1:1, když závěrečných téměř dvacet minut dohrávali bez vyloučeného útočníka Zlatana Ibrahimoviče. Přesto se jim v závěru podařilo získat alespoň bod po trefě Cassana.

Nečekanou ztrátu v boji o titul zaznamenal AC Milán, když doma až v závěru zachraňoval alespoň bod za remízu 1:1 Cassano. Český obránce Marek Jankulovski do utkání nezasáhl.

Další Čech v italské Sérii A Libor Kozák se na hřišti ukázal, ale jeho Lazio nestačilo v městském derby na AS a podlehlo mu 0:2, když se dvakrát trefil kapitán Totti. Kozák se na hřiště dostal až v 76. minutě za stavu 0:1 pro Lazio. Hosté navíc zápas dohrávali o devíti po tom, co v závěru červené karty viděli Radu a Ledesma.

Italská liga, 29. kolo:
AC Milán - Bari 1:1 (0:1)

Branky: 82. Cassano - 39. Rudolf. ČK: 73. Ibrahimovič (AC Milán).
Lecce - Bologna 0:1 (0:1)
Branka: 33. Ramiréz.
AS Řím - Lazio Řím 2:0 (0:0)
Branka: 70. a 90. z pen. Totti. ČK: 88. Radu, 90. Ledesma (oba Lazio).
Chievo - Fiorentina 0:1 (0:0)
Branka: 48. Vargas.
FC Janov - Palermo 1:0 (0:0)
Branka: 77. Floro Flores.
Cagliari - Udine 0:4 (0:2)
Branky: 48. a 54. Di Natale, 43. Benatia, 44. Sanchéz.
Catania - Sampdoria Janov 1:0 (0:0)
Branka: 75. Llama. ČK: 23. Tissone.
Parma - Neapol 1:3 (1:0)
Branky: 29. Palladino - 52. Hamšík, 56. Lavezzi, 87. Maggio. ČK: 59. Galloppa (P).