Střídající Fenin zajistil Frankfurtu bod proti Werderu

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Český útočník Martin Fenin zajistil fotbalistům Frankfurtu alespoň bod v domácím souboji s Werderem Brémy, když se v 83. minutě postaral o vyrovnávací trefu na 1:1.

Hosté se dostali do vedení v 58. minutě, kdy překonal vlastního brankáře Halil Altintop. Poslední slovo měl ale Fenin, který přišel na trávník jako střídající hráč v 70. minutě, a v závěru duelu překonal hlavou gólmana Werderu. Třiadvacetiletý reprezentant tak zaznamenal v této bundesligové sezoně teprve druhou branku.

Wiese se stal velkou postavou utkání, když před zraky reprezentačního kouče Německa Joachima Löwa zneškodnil jen ve druhém poločase čtyři vyložené šance Řeka Fanise Gekase. Werderu patří s 34 body v aktuální tabulce 12. příčka, Frankfurt je o jediný bod zpět.