Žilina ztratila a klesla na třetí příčku

Žilina jen remizovala na půdě Ružomberoku 0:0 a vedoucí Senica tak má dvoubodový náskok, na druhé místo se navíc před Žilinu dostal Slovan, který vyhrál 1:0 v Nitře.

Žilina pouze remizovala v Ružomberoku 0:0 a přišla o vedoucí příčku. Za hosty odehrál celé utkání český obránce Ondřej Šourek a dostal žlutou kartu, jeho krajan a spoluhráč Emil Rilke do zápasu nezasáhl.

Slovan Bratislava vyhrál v Nitře po gólu Dobrotky z 90. minuty 1:0. V dresu domácích odehrál celý zápas Petr Kaspřák a dostal žlutou kartu, jeho krajan a spoluhráč Vojtěch Schulmeister do utkání nezasáhl. Radek Dosoudil ze Slovanu odehrál celé utkání a dostal žlutou kartu.

Tři body má i Spartak Trnava, který porazil Dunajskou Stredu 3:0. Český brankář Spartaku Martin Raška a obránce Patrik Gross odehráli celý zápas, jejich krajan a spoluhráč Jakub Dohnálek do utkání nezasáhl. V dresu hostů odehráli celý zápas čeští fotbalisté David Helísek a Lukáš Matúš.

Dařilo se i Prešovu, jehož hráči doma vyhráli nad Dubnicou nad Váhom 2:1. V dresu Prešova nastoupili v základní sestavě Češi David Čep, Tomáš Josl a Martin Vyskočil. Josl byl ve 26. minutě vystřídán, Čep a Vyskočil odehráli celé utkání. Libor Žůrek přišel v 60. minutě. V dresu hostů odehráli celé utkání Češi Jan Trousil a Tomáš Polách.