Šlágr kola ovládl Jarolímův Slovan, titulu je po další ztrátě Žiliny nejblíže

Český záložník Jaroslav Diviš sice vstřelil vedoucí branku Senice ve šlágru proti Slovanu Bratislava, ale hosté výsledek otočili a díky výhře 2:1 vystřídali soupeře na prvním místě.

Slovenská Corgoň liga, 29. kolo - středeční výsledky:

Prešov - Košice 0:3 (0:2)

Branky: 1. Kuzma, 45. Matič z pen., 90. Viazanko. ČK: 41. Peškovič (P).
V základní sestavě Prešova odehráli celý zápas obránci David Čep, Jakub Heidenreich a záložník Martin Vyskočil, útočník Libor Žůrek byl v poločase střídán. Vyskočil s Heidenreichem dostali žluté karty.

Nitra - Zlaté Moravce 0:0

Český obránce Petr Kaspřák v dresu Nitry do zápasu nezasáhl, záložník Martin Hruška nastoupil v základní sestavě hostů a na trávníku vydržel do 62. minuty.

Ružomberok - Banská Bystrica 0:0
ČK: 36. P. Maslo (R).

Dubnica - Dunajská Streda 0:1 (0:0)
Branka. 64. MATŮŠ.

Za domácí odehráli celé utkání stoper Jan Trousil se špílmachrem Tomášem Poláchem. V dresu Dunajské Stredy nastoupil v základní sestavě záložník David Helísek, druhou půli absolvoval autor jediné branky Lukáš Matůš, útočník Jan Kadlec odehrál posledních devět minut.

Trnava - Žilina 1:0 (1:0)
Branka: 40. Koro Kone.

Brankář Martin Raška odchytal za Trnavu celý duel, stejnou porci zvládl i jeho spoluhráč Patrik Gross v obraně. V základní sestavě Žiliny nechyběl bek Ondřej Šourek, který ve 34. minutě viděl žlutou kartu, záložník Emil Rilke se na trávníku neobjevil.

Senica - Slovan Bratislava 1:2 (1:0)
Branky: 23. DIVIŠ - 69. Božič, 87. Šebo.

V sestavě Senice nastoupili gólman Petr Bolek, záložníci Jaroslav Diviš, Tomáš Strnad a útočník Ondřej Smetana, jejich spoluhráč Petr Hošek přišel na hřiště v nastaveném čase druhé půle. Za Slovan odehráli celý zápas beci Tomáš Hrdlička s Radkem Dosoudilem, který obdržel v 75. minutě žlutou kartu.