AS Řím splnil povinnost, v Itálii nedal žádný tým více gólů

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Hráči AS Řím pod vedením Zdeňka Zemana porazili v dohrávce 13. kola italské ligy 2:0 FC Turín. Posunuli se díky tomu na šesté místo tabulky tři body za páté Lazio, jemuž minulý týden podlehli v derby.

Zeman: Jsem rád za důvěru Říma, tomuto projektu stále věřím

Dlouho bezbrankový zápas zlomil v 71. minutě italský reprezentant Pablo Osvaldo, jenž proměnil pokutový kop a zajistil tak, že Zemanovi svěřenci ani v tomto utkání nevyjdou gólově naprázdno.

Vítězství římského celku pečetil čtyři minuty před koncem Bosňan Miralem Pjanič a zaznamenal jubilejní 30. gól AS v sezoně.

Zemanův tým tak má po dnešku na kontě nejvíc nastřílených branek ze všech týmů Serie A, což je důsledek oblíbené útočné taktiky českého kouče.

Mezi nejlepšími střelci soutěže se pohybují osmigólový Argentinec Lamela a šestigólový Ital Osvaldo.