Messi s prohrou počítal: Muselo to přijít

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Přestože se opět zapsal mezi střelce, trávník opouštěl Lionel Messi se svěšenou hlavou. V letošní sezoně nevídaná věc se přihodila hráčům španělské Barcelony – ligová porážka. Na ztrátu všech tří bodů v Primera División čekali soupeři katalánského celku až do 20. kola.

Více o zápasech španělské ligy zde

Vedli 2:0 a měli nakročeno k další výhře. Vše ale nakonec bylo jinak. Ještě před přestávkou domácí Real Sociedad snížil, deset minut po změně stran viděl druhou žlutou a tudíž červenou stoper Barcy Gerard Piqué, pak přišlo vyrovnání a v nastaveném čase dokonal domácí tým senzaci.

Messi se prosadil v desátém ligovém zápase v řadě, nyní mu to však bylo pramálo platné. „Ligová prohra musela dřív nebo později přijít, to bylo všem jasné. Nyní se musíme dát rychle dohromady, abychom zase začali vyhrávat a byli připraveni na čtvrteční pohárový souboj,“ řekl držitel posledních čtyř Zlatých míčů Messi.

„Piquého červená zápas hodně ovlivnila. Myslím, že druhá žlutá být nemusela. Sice šlo o skluz, ale nebyl to nebezpečný zákrok,“ posoudil zákrok španělského reprezentačního obránce.