AS Řím přehrál Inter a do finále poháru má o něco blíže

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Je to jen pár dní, co na sebe AS Řím a Inter Milán narazily v Serii A a na Olympijském stadionu se zrodila remíza 1:1. Jak tomu bylo v prvním semifinále Italského poháru?

K první změně skóre došlo ve 13. minutě. Síť za brankářem Handanovičem rozvlnil jednadvacetiletý záložník Alessandro Florenzi. I ve druhé trefě utkání byli podepsání svěřenci českého trenéra Zdeňka Zemana - po půlhodině hry o sobě dal vědět stejně starý italský útočník Mattia Destro, jemuž stejně jako v prvním případě asistoval třiadvacetiletý paraguayský zadák Iván Piris, jenž přišel do "věčného města" před sezónou ze Sao Paula.

"Nerazzurri" pak minutu před odchodem do kabin vrátil do hry argentinský kanonýr Palacio, jenž zužitkoval přesný pas krajana Cambiassa. Autor sedmi ligových branek v aktuálním ročníku, jehož Inter získal z Janova, se proti stejnému soupeři střelecky prosadil také v neděli.

Více podstatného už se v hlavním městě Itálie nepřihodilo a aktuálně čtvrtý celek Serie A soupeři podlehl 1:2. Řím narazil v sezóně na Inter již třikrát a jeho bilance je 2 výhry a 1 remíza. Díky kontaktní brance Stramaccioniho výběru však budou mít nemalou šanci na finále také hosté. Odvetný duel je na programu v dubnu na milánském San Siru.