Souboj o vedení v MSFL vyhrál Hlučín

V dnešním šlágru 7. kola MSFL zvítězil exdruholigový Hlučín na hřišti dosud vedoucího Znojma 2:1 a převzal v polovině podzimní části sezony vedení v tabulce. Domácí sice vyhráli poločas gólem Bulhara Jonova, po změně stran ale vyrovnal Drozd z penalty a rozhodující branku dal Hanuš. Znojmo prohrálo doma poprvé od 27. dubna, kdy podlehlo pozdějšímu vítězi MSFL Olomouci B rovněž 1:2 a také po vyhraném prvním poločase.

Možnost řádně zamíchat pořadím v čele tabulky měla třetí Kroměříž. V Uničově vedla už po necelých deseti minutách dvěma góly Veselého, po změně stran ale brankář Vogl pustil za svá záda střely Hrubého s Večeřou a body se dělily.

Ještě blíž k bodům byl blanenský nováček ve Zlíně. Díky dvěma trefám Sehnala a jedné Hájka vedl nad rezervou domácí Teskomy už 3:0, domácí přesto dokázali vyrovnat a udržet domácí neporazitelnost. Skórovali Bačík, Železník a Šrom.

Již počtvrté se vracela zvenku s prázdnýma rukama Břeclav, jež podlehla 0:1 v Jihlavě. Béčku Vysočiny zajistil tři body gól Netrdy přesně po hodině hry.