Hlučín udolal poslední Brno B

V souboji prvního s posledním celkem tabulky MSFL dnes favorizovaný Hlučín doma zdolal brněnskou rezervu 1:0. Domácí sice přišli deset minut po přestávce o vyloučeného stopera Petra Drozda, v polovině druhého poločasu však Jan Daněk přesto rozhodl o jejich vítězství.

Hlučín tak vyhrál na svém stadionu všech šest dosavadních utkání a jako jediný má v kolonce domácích porážek nulu. Naopak Brno B vyšlo na podzim už podesáté střelecky naprázdno.

První domácí prohru utrpěla Kroměříž, když podlehla 0:1 jihlavskému béčku. Zápas rozhodla posila Vysočiny z Mutěnic Michal Drábek.

Potřetí doma na podzim prohrálo olomoucké béčko. V tréninkovém areálu Sigmy v Řepčíně prohrálo rovněž 0:1 s Bystrcí. Pět minut před koncem rozhodl o tříbodovém zisku Brňanů Vladimír Vácha, který předtím v prvním poločase trefil břevno.