Vltavín si výhru pohlídal

Fotbalisté liberecké rezervy podlehli v sobotním dopoledni v Praze na hřišti Loko Vltavínu, když prohrávali už 0:3 a díky gólům Martana a Zierise dokázali manko jen snížit.

Do utkání vstoupili Liberečtí aktivněji, ale dvě slibné šance gólem neskončily, když Vojta vždy těsně bránu Pražanů minul. Ve 25. minutě se neujala ani možnost Vlaska z úhlu. Po půlhodině zahrávali domácí rohový kop a po náběhu klubka hráčů do vápna odpískal sudí přísný pokutový kop ve prospěch Vltavínu a penaltu proměnil Stumpf - 1:0. V poslední minutě první půle pak poslal tentýž hráč trestný kop z hranice pokutového území přesně pod břevno Hauzrovy brány - 2:0.

I druhý poločas odstartovali fotbalisté Slovanu nadějně, kdy po krásné akci a přihrávce Janů za obranu šel sám na gólmana Martan, ale pouze ho nastřelil. Vzápětí však přišel brejk domácích a po centru zprava využil Škovránek nepřehlednou situaci a chytře přehodil Hauzra - 3:0.
Liberečtí odpověděli bleskově a po faulu na Vlaska ve vyložené šanci využil nařízenou penaltu bezpečně Martan - 3:1.
V 65. minutě se hlavou prosadil liberecký Zieris - 3:2 a vše směřovalo k vyrovnávajícímu gólu, ale i ty největší příležitosti pak hráči Slovanu zahazovali a odjeli s prázdnou. Hráči Vltavínu si už pak v závěru zkušeně výhru pohlídali.

Loko Vltavín - Liberec B 3 : 2