Hlučín již vyhrál podzimní část MSFL

Fotbalisté exdruholigového Hlučína se stali s předstihem vítězi podzimní části MSFL. V dnešním zápase 13. kola vyhráli 3:1 ve Zlíně nad béčkem domácí Teskomy, zatímco druhé Znojmo uhrálo v Brně-Bystrci jen bezbrankovou remízu a na lídra tabulky ztrácí už pět bodů.

Hlučínští svěřenci trenéra Petra Samce bodovali zásluhou branek Prokeše, Chlebka a Hanuse. Za zlínskou rezervu, která prohrála potřetí za sebou, se trefil jen Kraus v prvním poločase.

Znojmo mělo příležitost rozhodnout zápas ve svůj prospěch hlavně v závěrečné desetiminutovce, kdy byl domácím vyloučen Vácha. V poslední minutě mohl rozhodnout znojemský Belej, svoji vekou šanci ale spálil.

Výtečnou formu si za poslední měsíc stále udržuje Uničov, který z pěti zápasů vytěžil 13 bodů. Dnes vyhrál 2:0 na hřišti posledního Zábřehu góly Žmolíka a Hrubého a posunul se už na šesté místo tabulky.